Antalya AKEV Üniversitesi, 2017

Program Hakkında

İşletme Bölümü, ülkenin işletmelerinde ve ekonomisinde önemli yere sahiptir. Özellikle, işletmelerin iş yükleri ve devamlılığında işletme mezunlarına ihtiyaç duyulur. Bunun yanında, bankacılık ve finans sektörü dahil ekonominin birçok sektöründe işletme mezunlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca, aile işletmeleri ve girişimcilik alanlarına da zorunlu ve seçmeli derslerle öğrencilerimizin eğitimine katkı yapmak amaçlanmaktadır.

Bunların yanında, ülkenin ihtiyacı olan bu elemanları yetiştirmek için önerilen bölümün, çağdaş ve uluslararası kalitede eğitim-öğretim veren bilimsel araştırma ve uygulamalarla bilime ve teknolojiye katkı yapan ürettiği bilgileri ülkenin ve insanlığın hizmetine sunan ulusal ve uluslararası düzeyde tanınmış ve saygın bir bölüm amaçlanmaktadır

Program birçok üniversitede yer alan İİBF’leri içinde bulunan en eski bölümlerden biri olması sebebiyle zaten tanınmış bir bölümdür. Antalya AKEV Üniversitesi olarak bu bölüme günümüzde yeni bir akım olan girişimcilik ve aile işletmeleri alanlarında ek katkılarla bu bölümü gerek bölge gerekse de Türkiye çapında daha özellikli bir bölüm haline getirmek hedeflenmektedir.

Güncel duyuru bulunmamaktadır.
Haber girişi yapılmamıştır.
Bu hafta için etkinlik girilmemiştir

Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

444 1 264

info@akev.edu.tr

akev.edu.tr


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


Img

Yükleniyor